J & Speed Kupa 2006 elnevezéssel április 22.-én szombaton Tarjánban Nemzetközi felnőtt „C” kategóriás Kyokushin Karate versenyt rendeztek.

Az eseményre 27 klubból 60 versenyző érkezett, nem csak hazánkból, hanem Szlovákiából és Horvátországból is.

Foto album

Egyesületünk öt versenyzővel nevezett a küzdelmekre, most a lányoknak sikerült kemény csaták után a dobogóra állniuk. Bojtor Edit női +65 kg-ban ezüstérmet, Balázs Márta női 55kg-ban bronzérmet szerzett. A fiúk is keményen harcoltak, Zsila Róbert az első küzdelmét ipponnal nyerte szlovák ellenfelével szemben, de a következő ellenfele a horvát Obronic jobbnak bizonyult nála, mint később bebizonyosodott mindenkinél, ugyanis a 70-kg ban Obronic végzett az első helyen). Csala Rajmund is nyert első küzdelmében wazarival, de sajnos a következőben alul maradt és kiesett, és erre a sorsra jutott klubtársa, Pék József is. Meglepetésként a lányok két kupája mellé végül egy harmadik is került. A versenybíróság, a verseny legharcosabb női versenyzőjének járó különdíjat Balázs Mártának itélte, aki ugyan a verseny legkisebb súlyú, de a legjobban győzni akaró női karate harcosának bizonyult.

Bojtor Edit női +65 kg-ban ezüstérmet, Balázs Márta női 55kg-ban bronzérmet szerzett.