Bene Máté NMPT instruktori képzésére került sor Budapesten 2018.10.27-30-ig, melyen egyesületünk vezetője Kovács Lajos és Bánki Ilona vettek részt. 
Foto album

Lajos végzett instruktorként, segítőként működött közre a programban, Icus pedig az egyesület új kolléganőjeként végezte el a képzést. Az elkövetkezőkben így már, mint végzett NMPT instruktor vesz részt az egyesület munkájában, növelve ezzel egyesületünk munkaerő kapacitását.

Öröm, hogy a képzés által többen lehetünk, akik a helyes mozgásminta elsajátításának fontosságát hirdethetjük, adhatjuk azt át, valamint egyesületünk is plusz egy fő képzett oktatóval segítheti a tartás és gerincproblémákkal hozzá fordulókat, ezzel is támogatva embertársaink életminőségének javulását.

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Miért jó egy magánóra?

Tovább

Csoportos edzések időpontjai

Tovább

Mi is az az FMS?

Tovább

Köszönjük a támogatást!