Életmód klub foglalkozás (ötödik alkalom) A téma: Természetes gyógymódok - gyógyítás kövekkel, ásványokkal, gyógynövényekkel és homeopátiával Időpont: 2014. január 25. (szombat) 16.00 Helyszín: Egyesületünk emeleti klubterme (Szeghalom Tildy Z. u. 17.)

Ötödik életmód klub foglalkozás.

 A téma: Természetes gyógymódok

               -    gyógyítás kövekkel, ásványokkal, gyógynövényekkel és homeopátiával

Időpont: 2014. január 25.   (szombat) 16.00

Életmód klubunkban a felelősséggel, tudatossággal élt élethez kívánunk információt nyújtani. Előadásaink a testi-, lelki- és a szellemi egészséggel kapcsolatos témaköröket ölelik át, melyekben egyaránt fontos szerepet kap az testi-lelki egészség megőrzése, a tudatos gondolkodás és a természetes emberi állapothoz, ciklusokhoz való visszatérés fontossága is.

Plakát letöltése itt

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Miért jó egy magánóra?

Tovább

Csoportos edzések időpontjai

Tovább

Mi is az az FMS?

Tovább

Köszönjük a támogatást!

  • MOZOGJ VELÜNK !