Több mint harmincfős magyar csapat indult útnak Belgiumba (versenyzők, bírók és edzők), hogy bizonyítsanak kata és kumite számokban, a junior és felnőtt Shinkyokushin Európa-bajnokságon, június 1-2-án.

Antwerpenben négy arany-, hat ezüst- és négy bronzérmet szereztek a magyar kyokushin versenyzők. Egyesületünk versenyzője Papp Zsanett jun női +65kg súlycsoportban bronzérmet szerzett.

A Shikyokushin EB első napján június 1-én pénteken a junior kata és kumite, valamint a felnőtt kata versenyszámokra mérkőztek meg a versenyzők. A második napon a felnőtt küzdelmekre került a sor.

Papp Zsanett, egyesületünk sportolója a junior női +65kg súlycsoportban az ukrán Chornokozynska Tetian-t legyőzve jutott a legjobb négy közé. Sajnos a litván Gustaityte Brigita jobbnak bizonyult a következő küzdelemben, így Zsanett a dobogó dicső harmadik fokán fejezte be küzdelmeit.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Miért jó egy magánóra?

Tovább

Csoportos edzések időpontjai

Tovább

Mi is az az FMS?

Tovább

Köszönjük a támogatást!

  • MOZOGJ VELÜNK !