2007. szeptember 29-én (szombaton) Szegeden, a Városi Műjégpályán rendezték meg a Magyar Kyokushin Karate Szervezet, Ifjúsági - Junior és Senior Nemzetközi Kumite és Utánpótlás Kata Országos Kyokushin Karate Versenyét.

A versenyen népes mezőny gyűlt össze 170-fővel.

KLUBUNK HELYEZÉST ELÉRŐ VERSENYZŐI

 EZÜSTÉRMESEK

Bagdi János Senior II nehézsúly

Zsila Tamás Junior 65-kg

 

BRONZÉRMES

Kovács Lajos Senior I nehézsúly

Egyesületünk utánpótlás kata gyermek korosztályban két főt nevezett. Agárdi Laci és Tóth Dani életük első kata versenyén, éppen csak hogy lemaradtak a dobogóról, ugyanis a legnagyobb ellenfélnek most a versenyizgalom bizonyult. Juniorjaink a kumite versenyszámban próbáltak jeleskedni, több-kevesebb sikerrel. Egri Erzsi első ellenfelével a nyírbátori Tóth Helgával vívott harcában maradt alul, így az első körben búcsúznia kellett. Vigasztalásul csak annyit, hogy a Helga végzett ennek a súlycsoportnak az első helyén és talán, ha a sorsolásnál nem az elején kerülnek össze, akkor ki tudja? De sok itt a talán és a ha...  Zsila Tomi 65-kg súlycsoportban a második helyen végzett. Első küzdelmében chudan mae-geri-vel küldte padlóra ellenfelét. A következő küzdelmében viszont a sors úgy hozta, hogy ellenfele egy szabálytalanul erős fejrúgással KO-zta, és az orvos nem engedte tovább folytatni a küzdelmet. A szabályok szerint ellenfelét leléptették így ezt a meccset is Tamás nyerte, de Ő az orvosi tiltás miatt, ellenfele pedig a leléptetés miatt nem folytathatta tovább a küzdelmeket. A sors fintora itt úgy hozta, hogy a Tamás ellen első menetben veszítő ellenfél további küzdelmeit megnyerte, így Tamás előtt az első helyen állhatott a dobogó legfelső fokán, hát sikeresen körbeverték egymást. Senior I korosztály nehézsúlyban Kovács Lajos sempai a harmadik helyen, Senior II korosztály nehézsúlyban Bagdi János a második helyen végzett, kemény küzdelmek után.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Miért jó egy magánóra?

Tovább

Csoportos edzések időpontjai

Tovább

Mi is az az FMS?

Tovább

Köszönjük a támogatást!

  • MOZOGJ VELÜNK !