Életmód klubunkban a felelősséggel, tudatossággal élt élethez nyújtottunk információt.

Első előadásunk témája a tudatos táplálkozás témakörét ölelte fel, melyben szó esett - a teljesség igénye nélkül -, az ősi magyar gabonakonyháról, a gyógyító ételekről, a sav-lúg egyensúlyról, valamint a folyadékfogyasztás fontosságáról is.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket a pályázati forrásból megvalósuló, ingyenes Életmód-klub programsorozatára.
Életmód klubunkban a felelősséggel, tudatossággal élt élethez kívánunk információt nyújtani. Előadásaink a testi-, lelki- és a szellemi egészséggel kapcsolatos témaköröket ölelik át, melyekben egyaránt fontos szerepet kap az testi-lelki egészség megőrzése, a tudatos gondolkodás és a természetes emberi állapothoz, ciklusokhoz való visszatérés fontossága is.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Miért jó egy magánóra?

Tovább

Csoportos edzések időpontjai

Tovább

Mi is az az FMS?

Tovább

Köszönjük a támogatást!

  • MOZOGJ VELÜNK !