Témánk volt: A gondolatok teremtő ereje, a víz üzenetei és programozása (egyéni felelősségünk az életünkért)

Életmód klubunk második előadásán az alábbi témával vártuk az érdeklődőket:

A gondolatok teremtő ereje, a víz üzenetei és programozása (egyéni felelősségünk az életünkért)

Plakát letöltése itt

Életmód klubunkban a felelősséggel, tudatossággal élt élethez kívánunk információt nyújtani. Előadásaink a testi-, lelki- és a szellemi egészséggel kapcsolatos témaköröket ölelik át, melyekben egyaránt fontos szerepet kap az testi-lelki egészség megőrzése, a tudatos gondolkodás és a természetes emberi állapothoz, ciklusokhoz való visszatérés fontossága is.

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Miért jó egy magánóra?

Tovább

Csoportos edzések időpontjai

Tovább

Mi is az az FMS?

Tovább

Köszönjük a támogatást!

  • MOZOGJ VELÜNK !