A HIKO (Honkyokushin International Karate Organization) világszervezet április 16-án rendezett súlycsoportos Gyermek, Serdülő, Ifi, Junior és U-20 (Utánpótlás) Össz Kyokushin Karate Európa Bajnokságot Szentesen a Dr. Papp László Városi Sportcsarnokban.

Egyesületünk öt versenyzővel nevezett a küzdelmekre. Eredményünk két EB arany és egy ezüstérem.

Az eseményen 12 ország 350 versenyzője vett részt 12 világszervezetből.

Egyesületünkből Papp Zsanett (ifi lány +60kg), Papp Dániel (serdülő fiú 40kg), Agárdi Terézia (serdülő lány +55kg), Somogyi Patrícia (gyerek I. lány 45kg) és Papp Dóra (gyerek I. lány 35kg) vettek részt.

EURÓPA BAJNOK
PAPP ZSANETT (ifi lány +60kg)

EURÓPA BAJNOK
SOMOGYI PATRÍCIA (gyerek I. lány 45kg)

EURÓPA BAJNOKI EZÜSTÉRMES
PAPP DÓRA (gyerek I. lány 35kg)

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Miért jó egy magánóra?

Tovább

Csoportos edzések időpontjai

Tovább

Mi is az az FMS?

Tovább

Köszönjük a támogatást!

  • MOZOGJ VELÜNK !