A Senshi SE 9. alkalommal rendezte meg a Békés megyei Harcművész Szövetség versenynaptárában szereplő Regionális Nyílt Kyokushin Karate versenyt, a szeghalmi Városi Sportcsarnokban.

Ez a rendezvény mindig nagyon jó hangulatot, kemény küzdelmeket és különlegességeket hoz mind a versenyzők, mind pedig a nézők számára.


Ismét száz fölötti létszám gyűlt össze a Regionális Nyílt Kyokushin Karate Versenyen, a szeghalmi Városi Sportcsarnokban. A Békés megyei Harcművész Szövetség versenynaptárában szeptember közepén évek óta szerepel ez a rendezvény, melynek immár 9. alkalommal volt házigazdája a Senshi Sportegyesület. A verseny érdekessége, hogy különböző stílusirányzatok harcosai mérik össze tudásukat kyokushin szabályrendszerben. Az idén sem történt ez másképp, hisz három Kyokushin szervezetből, Kick-boksz, WTF Taekwondo, sőt még Thai-boksz stílusból is érkeztek versenyzők. A bírói kar a három különböző kyokushin szervezet bíráiból tevődött össze, akik egy hullámhosszon mozogtak, nem voltak vitás döntéseik és a korábbi évek megszokott, magas színvonalán bíráskodtak. A küzdelmeket a pörgés, a magas harci kedv és a keménység jellemezte, ami a versenyzők felkészültségét bizonyította.

A verseny támogatói voltak: Szeghalom Város Önkormányzata, Békés Megyei Harcművész Szövetség, Secret-Őr Vagyonvédelmi KFT

EREDMÉNYEK


gyermek mini fiú könnyű:
1.    Szabó Lóránd        Hegyesi Kick-Box SE Füzesgyarmat
2.    Békési Zsolt Benjámin    SBKSE-KABA
3.    Vincze Máté        Hegyesi Kick-Box SE Füzesgyarmat
       
gyermek mini fiú közép   
1.    Berta Álmos        Orosházi Szabadidő Kör
2.    Szabó Gábor        Derecske Budo SE
3.    Balogh Renátó        Orosházi Szabadidő Kör
3.    Somogyi Álmos        Senshi SE Körösladány
       
gyermek mini fiú nehéz   
1.    Molnár Zalán        Derecske Budo SE
2.    Kurucz Szilveszter    Derecske Budo SE
3.    Vásári Bálint        Derecske Budo SE
3.    Szekeres Sándor        Hegyesi Kick-Box SE Füzesgyarmat
       
gyermek I. fiú könnyű   
1.    Pónya Roland        Orosházi Szabadidő Kör
2.    Szidirasz Sztavrosz    Orosházi Szabadidő Kör
3.    Szebeni Kristóf        Derecske Budo SE
       
gyermek I. fiú közép   
1.    Kovács Gellért        Senshi SE Szeghalom
2.    Fazekas Bence        Karcagi SE
3.    Lajtos Patrik        SBKSE-KABA
3.    Szivák Milán        Békéscsabai LTP SE WTF TAEKWONDO
       
gyermek I. fiú nehéz   
1.    Szabó Bence        Derecske Budo SE
2.    Palotai Gyula        Derecske Budo SE
3.    Panyik Szabolcs        Senshi SE Szeghalom
       
gyermek I. fiú +50kg   
1.    Szekeres Richard    Senshi SE Körösladány
2.    Madacska István        Derecske Budo SE
       
gyermek I. lány   
1.    Kovács Barbara        Békéscsabai LTP SE  All-Style
2.    Somogyi Viktória    Senshi SE Körösladány
3.    Bokrát Viktória        Orosházi Szabadidő Kör
       
gyermek II. fiú könnyű   
1.    Bodnár Norbert        SBKSE-KABA
2.    Hankó Miklós              Békéscsabai LTP SE WTF TAEKWONDO
3.    Sári László Bence    Senshi SE Szeghalom
       
gyermek II. fiú közép   
1.    Lele Attila        Senshi SE Szeghalom
2.    Tímár Marcel         Békéscsabai LTP SE WTF TAEKWONDO
3.    Vincze Ádám        Hegyesi Kick-Box SE Füzesgyarmat
       
gyermek II. fiú nehéz   
1.    Gyebnár Dániel         Békéscsabai LTP SE WTF TAEKWONDO
2.    Erős Péter        SBKSE-KABA
3.    Garas Sándor        Derecske Budo SE
       
gyermek II. fiú szuper nehéz   
1.    Dávid Ádám        Berettyo Budo SE
2.    Dávid Máté        Berettyo Budo SE
3.    Balogh Bence        Derecske Budo SE
       
gyermek II. lány könnyű   
1.    Papp Dóra        Senshi SE Körösladány
2.    Rákóczi Réka        Békéscsabai LTP SE  All-Style
3.    Fábián Rita        Hegyesi Kick-Box SE Füzesgyarmat
       
gyermek II. lány nehéz   
1.    Lénárt Kitti        Derecske Budo SE
2.    Koós Gabriella        Hegyesi Kick-Box SE Füzesgyarmat
3.    Bordás Renáta        Samuray KKSE Doboz
       
serdülő fiú könnyű   
1.    Bodnár József        SBKSE-KABA
2.    Zahorán Viktor        Békéscsabai LTP SE WTF TAEKWONDO
3.    Katona Viktor        Derecske Budo SE
       
serdülő fiú közép   
1.    Tóth Gergel        Orosházi Szabadidő Kör
2.    Sági Zsolt        Hegyesi Kick-Box SE Füzesgyarmat
3.    Kolarovszki Zolán    Békéscsabai LTP SE WTF TAEKWONDO
       
serdülő   fiú nehéz   
1.    Törköly Gergő József    Samuray KKSE Doboz
2.    Bene Zalán        Békéscsaba LTP SE
3.    Braun Dániel        Samuray KKSE Doboz
       
serdülő   lány   
1.    Szilágyi Anna        Békéscsabai LTP SE WTF TAEKWONDO
2.    Maszlag Ildikó        SBKSE-KABA
3.    Wágner Leila        Orosházi Szabadidő Kör
       
ifi   fiú könnyű   
1.    Balogh Arnold        Orosházi Szabadidő Kör
2.    Tóth Dávid        Orosházi Szabadidő Kör
3.    Fehér Péter        SBKSE-KABA
       
ifi   fiú nehéz   
1.    Rábai Gábor        Orosházi Szabadidő Kör
2.    Kubiak Ádám        Samuray KKSE Doboz
       
ifi   lány   
1.    Szilágyi Noémi        Derecske Budo
2.    Sánta Vanda        Karcagi SE
3.    Kovács Éva        SBKSE-KABA
       
junior   fiú   
1.    Szűcs Tibor        Karcagi SE
2.    Baliga Attila       Senshi SE Körösladány
3.    Pajtás Dániel        Orosházi Szabadidő Kör
       
felnőtt   férfi könnyű   
1.    Kovács Péter        Senshi SE Körösladány
2.    Bujdosó Imre        Derecske Budo SE
       
felnőtt   férfi nehéz   
1.    Gombkötő Ferenc        Orosházi Szabadidő Kör
2.    Péter Gábor        Orosházi Szabadidő Kör
3.    Török Andor        Senshi SE Körösladány

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Miért jó egy magánóra?

Tovább

Csoportos edzések időpontjai

Tovább

Mi is az az FMS?

Tovább

Köszönjük a támogatást!

  • MOZOGJ VELÜNK !