A 2007/2008-as tanév Kyokushin Karate Diákolimpia Országos Döntője, május 1-én, került megrendezésre Debrecenben.

A döntőn, a területi elődöntőkből továbbjutott, 350 versenyző mérte össze erejét gyermek, serdülő, ifjúsági és junior korcsoportokban. A színvonalas küzdelmek telt csarnokban, öt páston folytak reggeltől estig, és kínáltak egész napra látványosságot a full-kontakt karate stílusát kedvelő nézőknek.

Egyesületünk versenyzői közül, négyen tértek éremmel haza.

I. hely Agárdi Terézia (gyermek I. lány +36 kg) Tüköri L. Ált. Alapfokú Művészeti Iskola, Körösladány

II. hely Kovács Tímea (gyermek II lány 35 kg) Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Szeghalom

III. hely Papp Dániel (gyermek I fiú 30 kg) Tüköri L. Ált. Alapfokú Művészeti Iskola, Körösladány

III. hely Győri Mátyás (gyermek II fiú 48 kg) Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeghalom

 Teljes eredménylista

Gy.I.ffi 30kg:
I. Szántai István Martfű
II. Budai Attila Botond Martfű
III. Hencz Balázs Csorna
III. Papp Dániel Senshi SE

Gy.I.ffi 37kg:
I. Ludnai Bercel Hajdúszoboszló
II. Kotzmanek Roland Sopron Kamikaze
III. Cseh Dávid Tekeres SK
III. Tőzsér Péter Shogun SE

Gy.I.ffi 45kg:
I. Dávid Máté Berettyó Budo SE
II. Szilágyi Attila Martfű
III. Sánta István Cegléd

Gy.I.ffi+45kg:
I. Sebestyén Miklós Banzai KKK
II. Polovics Bence Martfű
III. Kovács Ádám Csorna

Gy.I.női 30kg:
I. Ócs Adrienn Kagami SE
II. Balázs Natasa Gyöngyös
III. Major Martina Siófok

Gy.I.női 36kg:
I. Kovács Dorina Albatrosz SE
II. Szatmári Kinga Albatrosz SE
III. Farkas Angéla Tekeres SK

Gy.I.női+36kg:
I. Agárdi Terézia Amanda Senshi SE
II. Vigyikán Gyöngyvér Pusztaszabolcs
III. Végvári Nikolett Kagami SE

Gy.II.ffi 36kg:
I. Fekete Farkas Mór Siófok
II. Papp Norbert Kagami SE
III. Karczub Zalán Nyírbátor
III. Zakar Bence Albatrosz SE

Gy.II.ffi 48kg:
I. Kovács Manó Benedek Siófok
II. Varga Sándor Nyírbátor
III. Magyar József Nyírbátor
III. Győri Mátyás Senshi SE

Gy.II.ffi 60 kg:
I. Holl Barna Stabilitás
II. Kókai Dániel Jászberény
III. Szente Kevin Stabilitás

Gy.II.ffi+60 kg:
I. Dávid András Berettyó Budo SE
II. Bartha Péter Nyírbátor
III. Kovács Tamás Siófok

Gy.II.női 35kg:
I. Németh Veronika Kapuvár LSE
II. Kovács Tímea Senshi SE
III. Takács Réka Sopron MAFC

Gy.II.női 45 kg:
I. Karczub Miriam Nyírbátor
II. Szekeres Liliána Jászberény
III. Török Sára Kagami SE

Gy.II.női+45kg:
I. Szilágyi Noémi Berettyó Budo SE
II. Nagy Dorina Albatrosz SE
III. Kis Imola Berettyó Budo SE

Serd.ffi. 45kg:
I. Molnár Bence Siófok
II. Papp Csaba Kapuvár LSE
III. Fábián Márk Kapuvár LSE
III. Laub Dávid Nyíregyháza

Serd.ffi. 55kg:
I. Ferenci János Gábor Kemecse
II. Balogh Ádám Berettyó Budo SE
III. Frigyes Csaba Martfű
III. Turgyán Miklós Nyírbátor

Serd.ffi 65 kg:
I. Ócs József Kagami SE
II. Balázs Norbert Stabilitás
III. Lakatos Attila ARSC
III. Firster Gergő Banzai KKK

Serd.ffi+65 kg:
I. Horváth Máté Pusztaszabolcs
II. Lizák Richárd Siófok
III. Szudi Ferenc Banzai KKK
III. XXXXXXXXX XXXXXXXXX

Serd.női 48kg:
I. Kovács Vivien Cegléd
II. Buglyó Magdolna Hajdúszoboszló
III. Bartha Ágnes Nyírbátor
III. Bakó Erzsébet Hajdúszoboszló

Serd.női 58kg:
I. Szekeres Krisztina Jászberény
II. Kanizsa Gabriella Albatrosz SE
III. Sárkány Dóra Kagami SE

Serd.női+58kg:
I. Tóth Alexandra Siófok
II. Barzsó Rebeka Kapuvár LSE
III. Deszpot Tímea Szeged Ichiro SE
III. Szekeres Roberta Sopron Kamikaze

Ifj.ffi 55 kg:
I. Ifj. Zsiga Zsolt Orosházi Szabadidőkör
II. Jelenfi Róbert Martfű
III. József Kristóf Nagyatád
III. Tóth László Hajdúszoboszló

Ifj.ffi 65 kg:
I. Szűcs Ádám Martfű
II. Nguyen Martin Sopron Kamikaze
III. Oborzil Szilárd Berettyó Budo SE
III. Sztupák Tibor Pápa

Ifj.ffi 75kg:
I. Wiszler Csaba Martfű
II. Garab Gergő Kapuvár LSE
III. Hupka Márk Nagykőrös
III. Papp Árpád Berettyó Budo SE

Ifj.ffi 85kg:
I. Kiss Bálint Shogun SE
II. Soós Tamás Nagykőrös

Ifj.ffi +85kg:
I. Uicz Béla Csepeli Padaván S.E.
II. Kozák Péter Kapuvár LSE
III. Horváth Patrik Berettyó Budo SE

Ifj.női 53 kg:
I. Mármarosi Henrietta Siófok
II. Tóth Zsófia Siófok
III. Selyem Brigitta Kagami SE
III. Pusker Vivien Sopron Kamikaze

Ifj.női 60kg:
I. Jenei Alexandra Kagami SE
II. Barta Nikolett Albatrosz SE
III. Shift Zsófia Sopron MAFC
III. Kerti Kinga Enying

Ifj.női +60kg:
I. Száva Zsuzsanna Hajdúszoboszló
II. Fakan Melinda Nagykőrös
III. Pálinkás Anikó Pusztaszabolcs

Jun.ffi 65kg:
I. Csikai Bence Kapuvár LSE
II. Szalai Csaba Gyöngyös
III. Ócs Sándor Kagami SE
III. Dávid Benjámin Bonyhád

Jun.ffi 75 kg:
I. Szili László Kapuvár LSE
II. Keller Dániel Csepeli Padaván S.E.
III. Tóth Rihárd Sopron Kamikaze
III. Kenyó Dénes Jászberény

Jun.ffi 85 kg:
I. Licskai Dávid Kapuvár LSE
II. Rácz Zoltán Shogun SE
III. Nizsalóczki Erik Nyíregzháza

Jun.ffi +85 kg:
I. Pethő Gergő Shogun SE
II. Magyar Levente Nyírbátor
III. Schneider Roland Bács- Team

Jun női 55 kg:
I. Dömötör Zsanett Kapuvár LSE
II. Balogh Bernadett Martfű
III. Kalocsa Nikolett Szeged Ichiro SE

Jun.női 65kg:
I. Szondi Anikó Hajdúszoboszló
II. Tóth Helga Nyírbátor
III. Csörnyei Zsófia Veszprém Fitt SE
III. Csontos Kornélia Gyöngyös

A verseny legtechnikásabb gyermek versenyzője: Fekete Farkas Mór Síófok
A verseny legtechnikásabb serdülő fiú versenyzője: Ferenczi Gábor Kemecse
A verseny legtechnikásabb serdülő lány versenyzője: Buglyó Magdolna Hajdúszoboszló
A verseny legtechnikásabb ifjúsági versenyzője: Ifj. Zsiga Zsolt Orosháza
A verseny legtechnikásabb junior versenyzője: Dékány Zsanett Kapuvár LSE

Shihan Furkó Kálmán különdíját nyerte Szili László Kapuvár LSE

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button
  • MOZOGJ VELÜNK !