Egyesületünk karate bemutatót tartott a 2006-os nyári Körösladányi Napok 3 napos programjának keretében július 8-án.

Összeállításunkban megtalálható volt a karatéra jellemző alaptechnikák, kihon, idokihon (ütések, védések, állások, rúgások), kata (formagyakorlatok), önvédelmi szituációk életszerű és humoros bemutatása, valamint töréstechnikák széles repertoárja.

 Egyesületünk karate bemutatót tartott a 2006-os nyári Körösladányi Napok 3 napos programjának keretében július 8-án. Összeállításunkban megtalálható volt a karatéra jellemző alaptechnikák, kihon, idokihon (ütések, védések, állások, rúgások), kata (formagyakorlatok), önvédelmi szituációk életszerű és humoros bemutatása, valamint töréstechnikák széles repertoárja.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Miért jó egy magánóra?

Tovább

Csoportos edzések időpontjai

Tovább

Mi is az az FMS?

Tovább

Köszönjük a támogatást!

  • MOZOGJ VELÜNK !